PYTANIA I ODPOWIEDZI

Dziękujemy Ci za zaufanie, z którym nas obdarzasz, próbując znaleźć rozwiązanie problemów własnych lub swoich bliskich. Nasze produkty są oferowane na rynku już od ponad 14 lat. Posiadamy doskonałe referencje od tysięcy zadowolonych klientów. Jesteśmy przekonani, że również i Tobie mogą pomóc!

Produkty firmy OKG nie są przeznaczone do leczenia dolegliwości zdrowotnych lub do wykorzystywania do celów medycznych. Ich spożywanie korzystnie oddziałuje na organizm człowieka. Uzupełniając dietę, pozytywnie wpływają na ogólny stan naszego zdrowia. Produkty OKG to suplementy diety, czyli w żaden sposób nie zastępują leków oraz nie mogą być substytutem zrównoważonej i różnorodnej diety. Wyniki, które można osiągnąć, stosując je, są indywidualne i zależą od wielu czynników. Mimo iż znane są przypadki wielu dolegliwości i chorób, które po zażyciu produktów OKG częściowo lub w zupełności ustąpiły, preparaty te nie są przeznaczone do rozwiązywania konkretnych dolegliwości zdrowotnych, takich jak np. ból gardła, bóle pęcherzyka żółciowego, obniżanie wysokiego poziomu cholesterolu lub ciśnienia krwi! ... Głównym zadaniem produktów OKG jest utrzymanie równowagi biologicznej środowiska wewnętrznego organizmu lub wspieranie organizmu w przywracaniu utraconej harmonii w przypadkach jej zachwiania. Organizm ludzki jest cudem natury i jeżeli otrzymuje on wszystko, czego potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania, z większością problemów zdrowotnych jest w stanie poradzić sobie sam. I właśnie w takich przypadkach uwidacznia się nadzwyczajne działanie preparatów OKG - wpływają one korzystnie na funkcjonowanie poszczególnych narządów i układów w organizmie oraz przyczyniają się do harmonizacji całego organizmu. Bardzo ważna jest cierpliwość w ich zażywaniu - produkty naturalne nie działają tak szybko, jak leki chemicznie wytwarzane, ale ciało przyswaja je w sposób naturalny, bez skutków ubocznych. Wzmacniając organizm, stwarzają warunki do stymulacji naturalnych procesów samouzdrawiających. Poszczególne produkty OKG stosowane pojedynczo działają bardzo skuteczne, ale ich skuteczność jest znacząco wyższa w przypadkach wzajemnego oddziaływania.

Szczegółowe informacje o poszczególnych produktach OKG można znaleźć korzystając z linków umieszczonych obok. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy zwracać się do niezależnego Dystrybutora (partnera) OKG, który polecił Ci te produkty. Dystrybutorzy OKG są przeszkoleni tak, aby byli w stanie doradzić i pomóc w osiągnięciu jak najlepszych wyników. Są oni również odpowiedzialni za podawanie prawdziwych i kompletnych informacji oraz zapewnienie kompleksowej obsługi klienta.

Życzymy Ci powodzenia i cierpliwości :o)!

Twoja OKG

Wybierz temat

Emulips
Emulips Forte
OK Omega-3 Complete
OK Tau+
OKG Factor Base
OK Beta Plus
OK Gama Plus
Factor Base NO
Factor Base Family
Factor Base Alfa
OK Gel
OK Balsam
OKG - gotowy biznes pod klucz
Jak w praktyce wygląda współpraca z OKG?

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Nie pamiętam hasła
×