HISTORIA FIRMY

... cała historia OKG zaczyna się od dwójki młodych ludzi - Jiřího Krčála a Anety Oulehlove. Na początku lat dziewięćdziesiątych dwójka młodych początkujących przedsiębiorców rozpoczęła swoją działalność i stopniowo uczyła się podstawowych umiejętności dla każdego biznesu: zarządzania, sprzedaży i marketingu. Ich droga do sukcesu w ogóle nie była łatwa. Zaczynali bez zaplecza finasowego, w dużej niepewności, bez wsparcia rodziny, w mieście, gdzie nikogo nie znali. Ze względu na brak doświadczenie popełniali dużo błędów, które kosztowały ich wiele czasu i pieniędzy. Ale pragnienie, aby odnieść sukces, wytrwałość i determinacja dawały im siłę, aby kontynuować rozpoczęte dzieło.

Na końcu lat dziewięćdziesiątych udało się im osiągnąć niezależność i wolność finansową. Wtedy właśnie Jiří z Anetą zaczęli zdawać sobie sprawę, że ich trudna droga do sukcesu nie była wcale przypadkowa. Wszystkim udowadnili, że powodzenie w życiu to nie kwestia sprzyjających okoliczności, dobrego kraju czy rządu, niższych podatków, wyższych płac, wieku, narodowości czy statusu społecznego, ale wynik postawy wewnętrznej człowieka. Na szczęście postawę życiową można zmienić! W ten sposób każdy może zmienić swoje życie!

Na własnych błędach nauczyli się i zaczęli stosować zasady prowadzące do sukcesu. Zasady, które każde ludzkie życie mogą gruntownie zmienić, a które mogą nauczyć się stosować wszyscy, poszukujący recepty na lepsze życie, wolność i niezależność finansową, dobrą perspektywę na przyszłość lub zabezpieczenie na starość.

Na własnych błędach nauczyli się i zaczęli stosować zasady prowadzące do sukcesu. Zasady, które każde ludzkie życie mogą gruntownie zmienić a które mogą nauczyć się stosować wszyscy poszukujący recepty na lepsze życie, wolność i niezależność finansową, dobrą perspektywę na przyszłość lub zabezpieczenie na starość.

Wykorzystując własne doświadczenia, w roku 2001 założyli firmę OKG. Firmę, która daje ludziom szansę na nowe życie! A to wszystko dzięki niepowtarzalnemu połączeniu: produktów naturalnych, korzystnie wpływających na ludzkie zdrowie, witalność i urodę, przełomowego programu marketingowego

oraz ludzi doceniających jakość produktów OKG oraz dążących do osiągnięcia niezależności. Prognoza na najbliższe lata wygląda bardzo obiecująco. Działalności firmy OKG przyświeca jeden, konkretny cel: dostarczać produkty najwyższej jakości do każdego domu w Czechach, w Europie i na całym świecie, równocześnie szerząc wszędzie ideę pozytywnego nastawienia do życia.

Nasza misja i wizja

>>> Historia firmy
>>> Nasza misja i wizja
>>> Nasze wartości
>>> Dane kontaktowe

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Nie pamiętam hasła
×